چونگی نصب وردپرس در مک

سلام. من تازه وارد سیستم عامل مک هستم و نمی دانم چگونه می توانم بعد از اینکه پوشه وردپرس را بارگیری کردم ادامه دهم. من چه کاری با این کار دارم تا بتوانم آنرا نصب کنم . آیا توضیح مرحله به مرحله در جایی وجود دارد؟ پیشاپیش از شما متشکرم

مشاهده 1 پاسخ (از مجموع 1)
مجریاستیو استرن (sterndata)
داوطلب پشتیبانی تیم

1 روز ، 21 ساعت قبل
نسخه "صاعقه" محلی را از اینجا دریافت کنید: https://localwp.com/ من برای اجرای یک سایت محلی وردپرس از آن در Mac استفاده می کنم.

توجه داشته باشید که اجرای یک سایت در Mac شما فقط محلی است. اگر می خواهید سایتی در خارج از وب وجود داشته باشد ، باید میزبانی را خریداری کنید.

من در حال تلاش برای نصب وردپرس 5.3.2 هستم. پس از بارگذاری پرونده ها در هاست ، هنگام دسترسی به وب سایت خود ، این خطا را دریافت می کنم. من هرگز نصب نکردم و نسخه php من PHP 7.2 php-fpm است.

There has been a critical error on your website.

Learn more about debugging in WordPress.
مشاهده 1 پاسخ (از مجموع 1)
مجریاستیو استرن (sterndata)
داوطلب پشتیبانی تیم

2 هفته ، 2 روز پیش
1. درباره محیط میزبانی خود بیشتر بگویید.

2. خطاهایی مانند این ثبت می شوند. ورود به سیستم خطا را روی سرور خود بررسی کنید. اگر نمی توانید گزارش را پیدا کنید ، لطفاً با هاست خود تماس بگیرید.

در ضمن ، wp_debug و wp_debug_log را فعال کنید و بعد از خطا ، به wp-content / debug.log نگاه کنید تا ببینید آیا چیزی در آنجا وارد شده است یا خیر.

می خواهم بدانم آیا وردپرس از پایگاه داده های دیگری غیر از MySQL پشتیبانی می کند؟

این موضوع 2 هفته ، 5 روز پیش توسط ultrablogger اصلاح شد . دلیل: تصحیح تایپی
مشاهده 2 پاسخ - 1 تا 2 (از مجموع 2)
مجریجان دمبوفسکی (jdembowski)
مجری انجمن و پیراهن تیم ملی

2 هفته ، 5 روز پیش
نمی ترسم WordPress فقط از MySQL و پایگاه داده های کاملاً سازگار مانند MariaDB پشتیبانی می کند ، که یک چنگال برای MySQL است.

تلاش برای استفاده از هر چیز دیگری فقط به درد و رنج منجر خواهد شد.

سال پیش روش کار قدیمی Postgress برای کار با WordPress وجود داشت اما لطفاً نظر قبلی من راجع به درد و رنج را ببینید.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها